Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

23 maja klasa 1b wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Udało nam się zamówić wspaniałą, słoneczną pogodę. Najpierw udaliśmy się na Stare Miasto. Poznawaliśmy legendy warszawskie, wysłuchaliśmy hejnału granego z okna Zamku Królewskiego, podziwialiśmy piękną Starówkę, a potem przeszliśmy po murach obronnych do Pomnika Małego Powstańca. Po chwili odpoczynku pojechaliśmy do ZOO. Oglądaliśmy egzotyczne zwierzęta i spacerowaliśmy wśród zieleni Ogrodu Zoologicznego. Wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu ciekawych wrażeń i minęła w miłej atmosferze.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

23 maja klasa 1b wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Udało nam się zamówić wspaniałą, słoneczną pogodę. Najpierw udaliśmy się na Stare Miasto. Poznawaliśmy legendy warszawskie, wysłuchaliśmy hejnału granego z okna Zamku Królewskiego, podziwialiśmy piękną Starówkę, a potem przeszliśmy po murach obronnych do Pomnika Małego Powstańca. Po chwili odpoczynku pojechaliśmy do ZOO. Oglądaliśmy egzotyczne zwierzęta i spacerowaliśmy wśród zieleni Ogrodu Zoologicznego. Wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu ciekawych wrażeń i minęła w miłej atmosferze.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek