W dniu 12 maja uczniowie klas 3b oraz 4a wybrali się na wycieczkę do parku trampolin Stacja Grawitacja. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.
Na terenie parku  znajdują się różne trampoliny, basen z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, park linowy oraz inne atrakcje. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnej  trenerki. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji. Pobyt w parku trampolin  dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił także uczniom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Po obiedzie uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami  na twarzach.