„Muzyczny Ekspres”– koncert grupy muzycznej Limbos

We wtorek 16 maja po raz kolejny gościliśmy zaprzyjaźniony z nami zespół muzyczny LIMBOS. W programie koncertu „Muzyczny ekspres” znalazły się utwory z zakresu muzyki klasycznej oraz współczesnej. Artyści przygotowali utwory wokalne, odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Jak zawsze wszyscy starali się aktywnie uczestniczyć w koncercie. Niezapomniane emocje oraz dobra zabawa świadczą o tym, że była to niezwykła lekcja muzyki. Z niecierpliwością czekamy na następną, a artystów pożegnaliśmy gromkimi brawami.

„Muzyczny Ekspres”– koncert grupy muzycznej Limbos