Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

7 maja uczniowie klas 6 – 8 uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu, jakim był koncert inauguracyjny 4. Mozart Junior Festiwal. Zauroczenie wywoływało już samo miejsce, w którym wydarzenie odbywało się – Sala Wielka będąca najbardziej paradną komnatą w Zamku Królewskim. Każda następna chwila spędzona w siedzibie dawnych władców tylko potęgowała zachwyt uczniów wywoływany słuchanym koncertem. W programie znalazły się arie i duety Wolfganga Amadeusza Mozarta w wykonaniu utalentowanych śpiewaków młodego pokolenia. Towarzyszyła im orkiestra złożona z najzdolniejszych absolwentów akademii muzycznych. Wydarzenie w przystępny i nowoczesny sposób ukazywało dorobek artystyczny Mozarta jako młodego geniusza.

Wirtuozeria muzyków, kunsztowne wykonanie arii  przeniosło uczniów do pięknego, pełnego magii i czarów świata opery, który pozostawi niezatarte wspomnienia i rozbudzi zainteresowania muzyką klasyczną.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

7 maja uczniowie klas 6 – 8 uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu, jakim był koncert inauguracyjny 4. Mozart Junior Festiwal. Zauroczenie wywoływało już samo miejsce, w którym wydarzenie odbywało się – Sala Wielka będąca najbardziej paradną komnatą w Zamku Królewskim. Każda następna chwila spędzona w siedzibie dawnych władców tylko potęgowała zachwyt uczniów wywoływany słuchanym koncertem. W programie znalazły się arie i duety Wolfganga Amadeusza Mozarta w wykonaniu utalentowanych śpiewaków młodego pokolenia. Towarzyszyła im orkiestra złożona z najzdolniejszych absolwentów akademii muzycznych. Wydarzenie w przystępny i nowoczesny sposób ukazywało dorobek artystyczny Mozarta jako młodego geniusza.

Wirtuozeria muzyków, kunsztowne wykonanie arii  przeniosło uczniów do pięknego, pełnego magii i czarów świata opery, który pozostawi niezatarte wspomnienia i rozbudzi zainteresowania muzyką klasyczną.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono