Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

"W Krainie Śmieciolandii"

15 maja dzieci uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym w wykonaniu Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja MAGIK z Białegostoku pt. „W Krainie Śmieciolandii”. Spektakl miał wciągającą fabułę, bawił i jednocześnie uczył, w jaki sposób dbać o naszą planetę i o swoje zdrowie.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

"W Krainie Śmieciolandii"

15 maja dzieci uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym w wykonaniu Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja MAGIK z Białegostoku pt. „W Krainie Śmieciolandii”. Spektakl miał wciągającą fabułę, bawił i jednocześnie uczył, w jaki sposób dbać o naszą planetę i o swoje zdrowie.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono