XX ogólnopolski tydzień bibliotek

W dniach 8-15 maja odbywał się Tydzień Bibliotek pod hasłem „Moja, Twoja, Nasza-BIBLIOTEKA”. Nasza szkolna biblioteka przy współpracy z Biblioteką Publiczną w Stanisławowie z tej okazji zorganizowały konkurs dla uczniów klas I-III na najciekawsze przebranie za postać z bajki.

10 maja wszyscy spotkaliśmy się na auli szkolnej. Uczniowie przeprani za postacie bajkowe prezentowały się przed publicznością.

Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Adrianna Podsiadły z klasy IIb, która wcieliła się w postać

Meridy Walecznej

II miejsce – Marysia Muszelik z klasy IIa, tego dnia Marysia była

Pipi Pończoszanką

III miejsce – Wiktoria Flis z klasy Ib jako Pocahontas

Wyróżnienia otrzymali:

Antek Krzyczkowski klasa Ib

Magdalena Słowik klasa Ib

Wiktoria Abramowska klasa IIIa

Uczniowie bawili się wyśmienicie, wszyscy którzy wzięli udział w konkursie

i zaprezentowali swoje stroje otrzymali nagrody.

Bardzo dziękuję uczniom, którzy przystąpili do konkursu oraz ich rodzicom, którzy pomagali im w przygotowaniu przepięknych przebrań.

XX ogólnopolski tydzień bibliotek

Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Adrianna Podsiadły z klasy IIb, która wcieliła się w postać

Meridy Walecznej

II miejsce – Marysia Muszelik z klasy IIa, tego dnia Marysia była

Pipi Pończoszanką

III miejsce – Wiktoria Flis z klasy Ib jako Pocahontas

Wyróżnienia otrzymali:

Antek Krzyczkowski klasa Ib

Magdalena Słowik klasa Ib

Wiktoria Abramowska klasa IIIa

Uczniowie bawili się wyśmienicie, wszyscy którzy wzięli udział w konkursie

i zaprezentowali swoje stroje otrzymali nagrody.