Królowa Śniegu

18 kwietnia 2023r. uczniowie klasy I c i III b uczestniczyli w wyjeździe do Teatru Capitol w Warszawie, gdzie obejrzeli spektakl teatralny pt. ” Królowa Śniegu”.

Przedstawienie przeniosło widzów w niezwykły świat baśni, gdzie groźna, a jednocześnie pociągająca Kraina Lodu, zła i piękna królowa, rozbite kawałki zaczarowanego zwierciadła i ekscytujące przygody Gerdy poszukującej Kaja, układają się w fantastyczne obrazy o odwiecznej walce dobra ze złem.

Inscenizacja bardzo się dzieciom podobała, między innymi ze względu na bogatą aranżację środków scenicznych: dekorację, charakteryzację oraz oprawę świetlną i muzyczną.

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

PAŹ

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

Królowa Śniegu

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka