Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Wycieczka do Łodzi

W dniu 19 kwietnia 2023 r. klasa 7b wybrała się na wycieczkę do Łodzi. Naszym celem było największe w Polsce centrum handlowe Manufaktura. Centrum zlokalizowane jest na terenie dawnego kompleksu fabrycznego Izraela Poznańskiego – jednego z trzech łódzkich „królów bawełny”. Wizyta w Muzeum Fabryki dostarczyła nam informacji na temat historii tego wyjątkowego miejsca, jakim jest dzisiejsza Manufaktura. Następnie odwiedziliśmy centrum gier laserowych – Arena Laser Games i rozegraliśmy rundę laserowego paintballa, w specjalnie do tego celu przystosowanym pomieszczeniu. Po rozgrywkach paintballa udaliśmy się do Experymentarium, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy mógł samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę. Po obiedzie udaliśmy się w powrotną podróż. Wyjazd uważamy za fajną przygodę i chętnie tam jeszcze wrócimy.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono

Wycieczka do Łodzi

W dniu 19 kwietnia 2023 r. klasa 7b wybrała się na wycieczkę do Łodzi. Naszym celem było największe w Polsce centrum handlowe Manufaktura. Centrum zlokalizowane jest na terenie dawnego kompleksu fabrycznego Izraela Poznańskiego – jednego z trzech łódzkich „królów bawełny”. Wizyta w Muzeum Fabryki dostarczyła nam informacji na temat historii tego wyjątkowego miejsca, jakim jest dzisiejsza Manufaktura. Następnie odwiedziliśmy centrum gier laserowych – Arena Laser Games i rozegraliśmy rundę laserowego paintballa, w specjalnie do tego celu przystosowanym pomieszczeniu. Po rozgrywkach paintballa udaliśmy się do Experymentarium, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy mógł samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę. Po obiedzie udaliśmy się w powrotną podróż. Wyjazd uważamy za fajną przygodę i chętnie tam jeszcze wrócimy.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono