„Odlotowa lekcja przyrody” w naszym przedszkolu.

5 kwietnia przedszkolaki wzięły udział w nietypowej lekcji przyrody. W trakcie zajęć dzieci miały okazję spotkać się z kilkoma gatunkami sów, poznać ich cechy, umiejętności, a także dowiedzieć się czym wyróżniają się na tle innych ptaków. Z zaciekawieniem słuchaliśmy opowieści opiekunów o roli drapieżników w przyrodzie. Dodatkową atrakcją była możliwość pogłaskania sowy. Ptaki urzekły nas swoim wyglądem. To było niezwykłe spotkanie, które z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

„Odlotowa lekcja przyrody” w naszym przedszkolu.