„WARSZAWSKA SYRENKA”

W dniach 15-17 marca w naszej placówce odbyły się eliminacje szkolne 46 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. W eliminacjach wzięło udział ponad 40 uczniów, którzy rywalizowali ze sobą w następujących kategoriach: klasy 1-3, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII.

W kategorii klas najmłodszych konkurs wygrały:

Lena Zdanowicz  z klasy Ia

Maria Muszelik z klasy IIa

Wiktoria Rudnik z klasy IIa

W kategorii klas IV-VI zwyciężyły:

Olga Król z klasy IVc

Amelia Kacprzyk z klasy Vb

Justyna Kałdonek z klasy Va

W kategorii klas VII-VII laureatami zostali:

Aleksandra Skibniewska z klasy VIIa

Masza Wydra z klasy VIII

Dominik Michalak z klasy VIIb

Wyżej wymienieni uczniowie reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach gminnych, które odbyły się 22 marca w gminnej Bibliotece Publicznej  w Stanisławowie. Podczas tego etapu konkursu uczniowie z naszej szkoły rywalizowali z uczniami ze szkoły z Ładzynia oraz z Pustelnika.

Do eliminacji powiatowych z naszej placówki zakwalifikowały się dwie uczennice – Olga Król oraz Aleksandra Skibniewska i to one reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbyły się 31 marca w Mińsku Mazowieckim.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursu, dziękujemy za przepiękne recytacje oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu recytatorskiego.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

„WARSZAWSKA SYRENKA”

W kategorii klas najmłodszych konkurs wygrały:

Lena Zdanowicz  z klasy Ia

Maria Muszelik z klasy IIa

Wiktoria Rudnik z klasy IIa

W kategorii klas IV-VI zwyciężyły:

Olga Król z klasy IVc

Amelia Kacprzyk z klasy Vb

Justyna Kałdonek z klasy Va

W kategorii klas VII-VII laureatami zostali: