Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Wyniki konkursu "KApelusz Pani wiosny"

21 marca to pierwszy dzień długo wyczekiwanej wiosny. Tym razem uczniowie podjęli się wykonania kreatywnego zadania związanego z ogłoszonym konkursem pt. „Kapelusz Pani Wiosny.” Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz zdolności manualnych uczniów.

Organizatorzy otrzymali 27 przepięknych, pięknie ozdobionych kapeluszy. Każdy z nich był niezwykle oryginalny, dlatego jury miało olbrzymi problem z wyłonieniem zwycięzców. Po długiej naradzie ogłoszono wyniki konkursu:

1 miejsce- Julia Kruk kl. IIIc

2 miejsce- Ala Świderska kl. IIb

3 miejsce- Ewa Nowak kl. IIIa

wyróżnienia:

Jan Ludwiniak kl. IIa

Diana Rosa kl. IIIb 

Serdecznie gratulujemy 🙂 

Wystawę wiosennych prac konkursowych można zobaczyć w kąciku Sienkiewicza w Naszej szkole! 🙂 Nie zobaczycie tu jednak kapeluszy, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w naszym konkursie, ponieważ zostały one podarowane Księdzu Rekolekcjoniście i Księdzu Dominikowi na zakończenie Rekolekcji Parafialnych.  

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono

Wyniki konkursu "KApelusz Pani wiosny"

21 marca to pierwszy dzień długo wyczekiwanej wiosny. Tym razem uczniowie podjęli się wykonania kreatywnego zadania związanego z ogłoszonym konkursem pt. „Kapelusz Pani Wiosny.” Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz zdolności manualnych uczniów.

Organizatorzy otrzymali 27 przepięknych, pięknie ozdobionych kapeluszy. Każdy z nich był niezwykle oryginalny, dlatego jury miało olbrzymi problem z wyłonieniem zwycięzców. Po długiej naradzie ogłoszono wyniki konkursu:

1 miejsce- Julia Kruk kl. IIIc

2 miejsce- Ala Świderska kl. IIb

3 miejsce- Ewa Nowak kl. IIIa

wyróżnienia:

Jan Ludwiniak kl. IIa

Diana Rosa kl. IIIb 

Serdecznie gratulujemy 🙂 

Wystawę wiosennych prac konkursowych można zobaczyć w kąciku Sienkiewicza w Naszej szkole! 🙂 Nie zobaczycie tu jednak kapeluszy, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w naszym konkursie, ponieważ zostały one podarowane Księdzu Rekolekcjoniście i Księdzu Dominikowi na zakończenie Rekolekcji Parafialnych.  

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono