Spotkanie z Iluzjonistą

13 marca 2023 r. na zaproszenie Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkolnym w Stanisławowie do naszej szkoły zawitał sympatyczny iluzjonista pan Marcin Cichomski. Magik czarował różne przedmioty: chusty, karty, sznurki, a nawet stolik. We wszystkich etapach występu uczestniczyły dzieci, które bardzo chętnie pomagały  iluzjoniście w wykonywaniu jego magicznych sztuczek. Podczas całego występu dzieci bawiły się fantastycznie, a z ich twarzy nie znikał uśmiech.

Spotkanie z Iluzjonistą