Konkurs "Ulepimy dziś bałwana..."

Na początku roku Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolnego w Stanisławowie ogłosił  konkurs p.t. „Ulepimy dziś bałwana…” Aby wziąć udział w konkursie należało ulepić bałwana, a następnie zrobić mu zdjęcie i przesłać na wskazany adres. Bałwana można było lepić w pojedynkę lub w zespole. Najważniejszym celem konkursu miała być dobra zabawa i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Udział w konkursie nie był łatwą sprawą, ponieważ śniegu tej zimy nie było zbyt wiele. Ale jak się okazuje – dla chcącego nic trudnego.  Oto nagrodzone zdjęcia.

Konkurs "Ulepimy dziś bałwana..."