Konkurs pożarniczy

Dnia 09.03.2023 r. Łukasz Narojczyk uczeń klasy 5a Zespołu Szkolnego w Stanisławowie zajął III miejsce w eliminacjach powiatowych 45. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej p.t. „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”  z zakresu wiedzy II grupy szkół podstawowych  – klasy V-VIII. Eliminacje odbyły się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim. Nauczyciel, który przygotowywał Łukasza z zakresu wiedzy pożarniczej to p. Jerzy Sasin.

Nasze gratulacje!!!!

Konkurs pożarniczy