Dzień Kota

17 lutego obchodzony jest Dzień Kota. Z tej okazji odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pt. „Kot-znany bohater literacki”. Na konkurs wpłynęło ponad 20 przepięknych prac.

Jury w  składzie p. Katarzyna Trawicka i p. Marzanna Zagórska przyznało następujące miejsca:

I miejsce Marcelina Bontruk z klasy Ic

II miejsce Nikola Kulma z klasy Ib

III miejsce Lena Zdanowicz z klasy Ia

Wyróżnienia otrzymały:

Diana Rosa z klasy IIIb

Sara Olesiewicz z klasy Ia

Zuzanna Abramowska z klasy Ib

Wszystkim dziękuję za udział w konkursie i zachęcam do uczestnictwa w innych konkursach organizowanych w bibliotece szkolnej.

Dzień Kota

I miejsce Marcelina Bontruk z klasy Ic