Bal karnawałowy

Karnawał to przyjemna tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Na balu karnawałowym, który w tym roku odbył się 9 lutego, towarzyszył nam wodzirej. Dzieci wcieliły się w różne postacie. Przedszkolaki świetnie się bawiły, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Cały bal karnawałowy przebiegł w serdeczniej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Bal karnawałowy