Bezpieczeństwo w czasie ferii

Bezpieczeństwo w czasie ferii. W związku ze zbliżającymi się feriami w dniu 3 lutego 2023 roku dla wszystkich uczniów odbywały się spotkania z policjantem panem Andrzejem Kaliszukiem. Prowadzący spotkanie zwracał uwagę, jakich zasad bezpieczeństwa należy przestrzegać w drodze do i ze szkoły oraz poza miejscem zamieszkania, przypominał jak poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas zabaw na śniegu i lodzie. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Podczas spotkania z policjantem uczniowie mogli dowiedzieć się, jak unikać zagrożeń związanych z nieumiejętnym korzystaniem z portali społecznościowych i telefonów komórkowych. Funkcjonariusz omówił sposoby unikania niebezpiecznych sytuacji.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole